O náseMeS care vyvíjí a produkuje exkluzivní dermokosmetiku určenou nejen pro profesionální použití v salonu, ale i pro každodenní domácí péči o pleť. Naší exkluzivitou jsou hydratační liftingová séra na bázi nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, se kterými lze pracovat i v estetické dermatologii pomocí zdravotní techniky.

Zaměřujeme se zejména na pleť suchou, citlivou a problematickou, dále také na pleť zralou a vrásčitou. Produkty naší kosmetiky řeší vaše estetické problémy a to díky přítomnosti aktivních účinných látek, které zároveň respektují strukturu a funkci kůže. Klinické studie potvrzují efektivní účinnost klíčových složek našich produktů, kterými jsou například kyselina hyaluronová a další účinné látky. Cílem je nejen udržet stav pleti a předcházet známkám stárnutí, ale také přispívat k ovlivňování kožních problémů a napomáhat k jejich léčení.

Naše produkty jsou neparfémované, dermatologicky testované a na základě výsledků zátěžových testů Státního zdravotního ústavu jsou vyhodnoceny jako vyhovující kritériu A podle ČSN EN ISO 11930.


Vítejte ve světě krásy, péče a splněných očekávání.